Увійти/ Зареєструватися

Українські вірші зазвучали під музику батька білоруської електроніки


Вийшов україно-білоруський міні-альбом цифровий поезії «Танець у цирку». Його авторами виступили українська поетеса й ілюстраторка Анжела Богаченко і музикант Влад Бубен, якого вважають одним із батьків білоруської електронної сцени.

«Я обережно ставлюся до поезії з ритмічною електронною музикою і в даному проекті в музичну частину не втручалася, – розповідає Анжела Богаченко. – Влад сам продумував настрій, який вийшов для мене подекуди несподіваним. Сказані слова отримали нове забарвлення і акценти: це окреме життя моїх віршів, нова реальність старих слів».

«Танець у цирку» – не перший результат співпраці Анжели з білоруськими музикантами. Цієї весни вона їздила до Мінська, де виступала в рамках імпровізаційного поетичного проекту Tandem разом із поетом Алесем Плоткою і музикантами Владиславом Бубеном, Леонідом Нарушевичем і Фредом Самотним.

Наразі Анжела займається створенням відеопоезії на вірші Романа Рєзніка (гурт "Немного Нервно"), ілюструванням та проектом "Україна читає Лема", який буде ще двічі показаний в цьому році на фестивалях в Україні та Польщі. Ще у планах продовження співпраці з Білоруссю - публікація відео з мінського концерту з використанням відеоряду Анжели та вихід перекладу на білоруський мову збірки віршів (переклад - Алесь Плотка) в журналі «Маладосць». Він вийде в останні дні літа - в кінці серпня, через три місяці після міні-альбому.

Залишити коментар

Увійти за допомогою: