Увійти/ Зареєструватися

POLJE, GEUXX, GIL'OTINA, EDGY POINT, BICHCRAFT, KARR: Звіт з другого дня фестивалю АТОМ у Житомирі

На другий день фестивалю АТОМ у Музеї Космонавтики значно побільшало людей. Дехто проходив повз, роздивлявся афіші і одразу йшов у касу купувати квитки.
Першим на сцену розігрівати публіку вийшов синтпоп-одесит Polje.


Після ритмічного та іронічного синтпопу Polje глибокий дарквейв від київлян GEUXX був як холодний душ.

Далі — колдвейв від Gil'otina. Чорні «мартінзи», чорні сорочки, червоне вино. І музика така ж.

Наступними під світло прожекторів вийшли житомиряни Edgy Point: глибокі баси KORG'а Богдана та пронизливий вокал Юлії.

На момент виступу Bichcraft зайвих у Музеї Космонавтики не лишилося. Всі забилися впритул до музикантів. Київляни дали жару. Фотографувати та знімати було неймовірно важко, адже просто так стояти під цю музику майже неможливо. Двом-трьом десяткам відчайдухів під сценою вдалося навіть організувати слем та краудсерфінг.

 

Закривали фестивальний день житомиряни. Після виступу столичних Bichcraft здавалося, що публіку вже так не «розкачати», але Karr це вдалося. Неймовірно потужний звук, абсолютний контакт з публікою.

 

P.S. Це не перший концерт, який ми знімаємо. Це перший концерт, де знімати було не комфортно. Майже ніхто не знімав і не фотографував, тому кожного разу як ми згадували, що треба ще й познімати, піднімали фотоапарат чи камеру, одразу відчували, щоб робимо щось неправильне. Всі слухають і танцюють. На відміну від інших концертів, тут не було лісу піднятих рук з мобільними телефонами.  Помітно, що люди прийшли туди не для того, щоб ви*бнутись потім, що вони там були, а дійсно щоб кайфонути.

P.P.S. Якщо будете брати фотографії - по можливості пишіть, де взяли. Будемо вдячні.

Wooeow

Залишити коментар

Увійти за допомогою: